+48 667 863 771 biuro@meble-gryga.pl

O nas samych

logo_pion

Stolarstwo usługowe Gryga świadczy kompleksowe usługi stolarskie, specjalizuje się w produkcji mebli zabudowanych na indywidualne zlecenie klienta.

Specjalnością firmy jest projektowanie, produkcja oraz sprzedaż mebli na wymiar. Proponujemy szeroką ofertę mebli na zamówienie, w której znajdują się zestawy łazienkowe,zabudowy kuchni, szafy wnękowe, meble biurowe, meble pokojowe oraz wiele innych. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów, którzy cenią sobie tradycyjne wzornictwo, jak również tych, którzy szukają mebli w nowoczesnym stylu. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały takie jak:
– MDF lakierowany i foliowany – bogata kolorystyka
– płyty laminowane
– lacobel w różnych kolorach
– lacomat
– szkło hartowane oraz lustra
– systemy Bluma

 

Nasze ostatnie realizacje

Poniżej zamieszczamy nasze ostatnie realizacje pod wymiar które wykonaliśmy na zlecenie naszych klientów.

 

Co nas wyróżnia?

 

Projekt & Kontakt z klientem

Swoją pracę rozpoczynam od bezpłatnego wykonania pomiarów i rozmowy z klientem, podczas której ustalam jego oczekiwania. Następnie przygotowuję projekt w formie wizualizacji oraz wycenę.

 

Szybka realizacja & Transport

Oferujemy dowóz mebli pod wskazany przez Państwa adres oraz fachowy montaż.

 

Wszystko czego oczekujesz

Posiadamy różnorodne wzory i materiały, z których zostaną wykonane meble. Poczynając od płyty laminowanej obrzeżonej PCV, przez płytę MDF foliowaną, powlekaną powłoką akrylową, lakierowaną zarówno w macie jak i w wysokim połysku, aż po fronty kuchenne fornirowane.

 

Uczyń swoje życie bardziej wygodne!